Raf Koruma Filesi

Raf koruma filesi, yüksek katlı olarak bilinen ve ürünlerin yerleştirildiği alanlarda tam bir güvenlik sağlaması açısından avantajlıdır. Tamamen dayanıklı, çok uzun yılar boyunca kullanıma uygun özel bir malzemeden üretilmiştir. Her türlü depo ve özellikle kargo alanlarında tercih edilmesi söz konusudur. Bu açıdan bakıldığında çok işlevseldir.

Raf Koruma Filesinin Özellikleri Nelerdir?

Raf koruma filesi tamamen polyamid olarak bilinen ve en dayanıklı materyallerden birisi olan hammadde ile üretilmiştir. Boyutları farklılık gösterebilmektedir. Kullanılacak olan alana göre değişir. Göz aralığı ise minimum 2×2 cm şeklindedir. Aynı zamanda 10×10 olacak şekilde de tasarım söz konusudur. Tam bir koruma sağlar. Yırtılması ya da kopması söz konusu değildir. En ağır baskılara bile dayanabilecek kapasitesiyle dikkat çeker. Bu özellikleri sayesinde kullanan kişilere büyük avantaj sağlar.

Raf Koruma Filesi Nasıl Avantajlar Sağlar?

Raf koruma filesi, farklı yerlerde kullanılabiliyor. Özellikle yüksek katlı rafların bulunduğu depolar için son derece ideal. İki temel görevi söz konusu. Bunlardan ilki değişik ebatlardaki kolilerin düşmesini engellemek. Değerli ve yere düştüğü vakit kırılabilecek olan her türlü kutu, paket ve kolinin güvenliğini bu fileyle sağlamak mümkündür. Aynı zamanda ilgili yerlerde çalışan personelin zarar görmesini de engeller. En üstteki bir raftan aşağıya doğru bir ürün düşse bile file onu durdurur ve asılı kalmasını sağlar.

Raf Koruma Filesi Nerelerde Kullanılır?

Raf koruma filesinin kullanım alanı çok geniştir. Özellikle mal depolarının vazgeçilmez ürünlerinden birisi haline gelmiştir. Üretim sonrasında elde edilen file, hem üstten hem de aşağıdan olmak üzere iki farklı yere monte edilir. Böylelikle kolilerin önünde adeta bir bariyer görevi görür. Bunun yanı sıra kargo firmalarının büyük ve ana olarak bilinen depolarında da tercih edilebilir. Son derece hayati derecede öneme sahip olan file sayesinde hem insan hem de mal güvenliği başarılı şekilde sağlanmış olacaktır.

Raf Koruma Filesi Fiyatları Nasıldır?

En çok merak edilen konuların başında raf koruma filesinin fiyatları gelmekte. Bu noktada belirlenmiş olan ücret çok yüksek değildir. Özellikle işlevselliği ve sahip olduğu kalite göz önünde bulundurulduğu zaman son derece cüzi bir miktar üzerinden satışa sunulur. Ücretin ortaya çıkmasında birden fazla parametre vardır. Bunların içinde uzunluğu, boyutu ve kapladığı alan söz konusudur.

Estetik ve Çok Dayanıklı

Raf koruma filesi TS EN 1263/1 standartlarına tam ve eksiksiz bir uygunluk sağlar. Bundan dolayı hiçbir şekilde kaliteden taviz verilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Üretim aşamasında polyamid malzeme kullanılır. Bu şekilde ürünün çok daha dayanıklı olması sağlanır. Ayrıca firma olarak, tüm boyutlarda raf koruma filesini üretebilme kapasitesine sonuna kadar sahibiz. Böylelikle istediğiniz ölçülerdeki fileye en kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Ürünün montajını da yapıyoruz.

Raf Koruma Filesi 1
Raf Koruma Filesi 2
Raf Koruma Filesi 3
Raf Koruma Filesi 4